Kauba saatmine

Kauba saatmiseks kasutatakse vastavalt Ostja valikule kas SmartPOSTi pakiautomaadi, ELS Pluss või Eesti Posti pakiedastuse teenust.

Kaup komlekteeritakse ning postitatakse 2 tööpäeva jooksul arvates kauba eest tasutud summa laekumisest Müüa arvelduskontole.  

SmartPOSTI pakiautomaadi teenus

SmartPostiga tellitud pakid jõuavad ostjani sõltuvalt sihtkohast ühe kuni kolme tööpäeva (tööpäevad on esmaspäev-laupäev) jooksul peale ostu vormistamist.

Ostjale saadetakse teated paki saabumisest tekstsõnumiga mobiiltelefoninumbrile järgmiselt:

- 1. SMS teade – koheselt peale paki sisestamist pakiautomaati

- 2. SMS teade – kolmandal päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

- 3. SMS teade – kuuendal (6) päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

Koos teatega saadetakse Ostjale ka personaalne kood, mille abil saab Ostja avada pakiautomaadis kapi, milles temale Müüja poolt saadetud pakk asub.

Pakke hoiustatakse pakiautomaadis seitse ööpäeva alates paki sisestamisest.

Eesti Posti pakiedastuse teenus

Kuni 2 kg pakid saadetakse Ostjale tähitud maksikirjana. Suuremad saadetised riigisisese standardpakina. Saadetise saab Ostja kätte kõige lähemast postkontorist. Teade paki saabumise kohta edastatakse Eesti Posti poolt ostjale postitamise päevale ülejärgneval postkontori tööpäeval.

Pakki hoitakse Eesti Posti postkontoris 15 päeva.

ELS pluss teenus

Kaubad toimetatakse saajale kätte üle Eesti E-R kell 8.00-20.00; L kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks sõltuvalt saaja soovist.

Kui kulleril ei ole võimalik pakki üle anda (adressaat ei ole kättesaadav), viiakse pakk lähimasse postkontorisse ning jäetakse sellekohane teade postkasti. Sealt tuleb pakk tellijal ise ära tuua.

Tulen ise järgi

Kokkuleppe korras on Ostjal võimalik kaubale ka ise järgi tulla (asume Sakus, Harjumaal) ja sellisel juhul saatmiskulu kauba hinnale ei lisandu. Kui kaup on komplekteeritud saadame Ostjale e-kirja ning lepime kokku pakile järgi tulemise aja.