Müügitingimused

 1. Kehtivus
 2. Hind ja kohaletoimetamise teenustasu
 3. Tarneaeg ja transport
 4. Ostja õigus ostu-müügi tehingust taganed
 5. Müüja vastutus ja vääramatu jőud
 6. Müüja õigus tehingust taganeda
 7. Toodete kvaliteet
 8. Privaatsus
 

1. Kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad R-Joom OÜ (edaspidi või „Müüja”) e-poe keskkonnast www.pidupidu.ee tellitud kaupade ostu-müügitehingutele (edaspidi ainsuses „Tehing”), mis sõlmitakse müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi või „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Tellimistingimuste käesolev redaktsioon kehtib alates 01.04.2009.a. kuni Müüja internetikataloogi tellimistingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni Müüja e-poe keskkonnas www.pidupidu.ee.

1.2. Lepingu jõustumine

E-poe keskkonnas pidupidu.ee tehingut vormistades kinnitab Ostja, et ta on tutvunud tehingutingimustega ja on nendega nõus. R-Joom ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijale eraldi teatama. R-Joom loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. 

2. Hind ja kohaletoimetamise teenustasu

Internetileheküljel pidupidu.ee olevate kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu (20%).

Tellitud kaupade hinnale lisandub kauba kohale toimetamisel postikulu, mille hind oleneb ostja poolt valitavast kauba kättetoimetamise viisist. 

Kauba eest on võimalik tasuda koheselt peale tellimuse saatmist Swedbanki ja SEB Panga pangalingi kaudu – klikkides Swedbanki või U-neti nupul, sisenedes internetipanka ja tasudes juba täidetud maksekorralduse.

KINDLASTI tuleb peale makse sooritamist vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”

Kauba eest on võimalik tasuda ka arve alusel ülekande teel. Müüja väljastab arve rekvisiidid Ostja e-posti aadressile peale Ostja poolset tellimuse kinnitamist. Arve maksetähtaeg on 3 päeva.

Kui tellimuse saatmisest on möödunud 3 päeva, aga makset ei ole laekunud Müüja arveldusarvele, tühistatakse nimetatud tellimuses olevate kaupade broneering ning makse hilisema laekumise korral Müüja arveldusarvele ei garanteeri Müüja nimetatud toodete saadavust.

3. Tarneaeg ja transport

Kauba saatmiseks kasutatakse parima hinna ja kvaliteedi suhtega kullereid. Tähtsustame kullerite valikul kauba kohaletoimetamise kiirust ja madalat hida ning pakume alati erinevaid kauba saatmisviise ja kullereid.

Kaup komplekteeritakse ning postitatakse 2 tööpäeva jooksul arvates kaupade eest tasutud summa laekumisest Müüja arveldusarvele.

SmartPOSTI pakiautomaadi teenus

SmartPostiga tellitud pakid jõuavad ostjani sõltuvalt sihtkohast ühe kuni kolme tööpäeva (tööpäevad on esmaspäev-laupäev) jooksul peale ostu vormistamist.

Ostjale saadetakse teated paki saabumisest tekstsõnumiga mobiiltelefoninumbrile järgmiselt:

- 1. SMS teade – koheselt peale paki sisestamist pakiautomaati

- 2. SMS teade – kolmandal päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

- 3. SMS teade – kuuendal (6) päeval peale paki sisestamist pakiautomaati

Koos teatega saadetakse Ostjale ka personaalne kood, mille abil saab Ostja avada pakiautomaadis kapi, milles temale Müüja poolt saadetud pakk asub.

Pakke hoiustatakse pakiautomaadis seitse ööpäeva alates paki sisestamisest.

Pos24 teenus

SmartPostiga tellitud pakid jõuavad ostjani sõltuvalt sihtkohast ühe kuni kolme tööpäeva (tööpäevad on esmaspäev-laupäev) jooksul peale ostu vormistamist. Pühapäeval automaate ei tühjendata ega täideta.

Post24 pakiautomaadist paki vastuvõtmine on imelihtne ning võtab aega vaid mõne hetke.

 • Peale teavitava SMS-i/e-kirja saamist minge pakiautomaadi juurde
 • Valige ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Võta pakk välja“
 • Sisestage ekraanile SMS-ga/e-kirjaga saadud uksekood
 • Võtke avanenud kapist pakk vastu
 • NB! Sulgege uks ning kinnitage paki vastuvõtmine vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita“
 • Soovi korral printige välja kviitung

 

Paki hoiutähtaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva. Kui saadetist ei võeta hoiutähtaja jooksul automaadist välja, tagastatakse saadetis saatjale.

Tulen ise järgi

Kokkuleppe korras on Ostjal võimalik kaubale ka ise järgi tulla (asume Sakus, Harjumaal) ja sellisel juhul saatmiskulu kauba hinnale ei lisandu. Kui kaup on komplekteeritud saadame Ostjale e-kirja ning lepime kokku pakile järgi tulemise aja.

4. Ostja õigus ostu-müügi tehingust taganeda

Ostja vőib e-poe keskkonnas sőlmitud ostutehingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Tagastatav toode peab tagastamisel olema täpselt samas olukorras ja komplektsuses (s.h. toote müügipakend) kui see oli Ostjale üleandmise hetkel. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

Tagastatav pakk tuleb adresseerida järgnevalt: R-Joom OÜ, Kivisalu põik 6, Saku 75501.

Tagastuslehe saamiseks peab Ostja teatama kauba tagastamise soovist Müüja e-posti aadressile. Müüja väljastab Ostjale tagastuslehe e-posti teel.

Toodete tagastamise korral maksab Müüja tellimuse eest tasutud maksed Ostja pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tasutud postitasu kauba tagastamise korral ei tagastata.

Tagastamine Post24 kaudu

Post24-ga on paki tagastamine kiire ja mugav. Pakiautomaati saab tagastada ka postkontorist väljastatud pakke.

 • Võtke tagastatav pakk ja minge lähima pakiautomaadi juurde
 • Valige ekraani puudutades keel, seejärel menüüst „Tagasta pakk“
 • Sisestage ekraanile SMS-ga/e-kirjaga saadud tagastuskood
 • Kleepige väljatrükitud aadresskaart paki pealmisele poolele (aadresskaart asub makseterminali all olevas sahtlis)
 • NB! Pange pakk avanenud kappi, sulgege uks ning kinnitage paki üleandmine vajutades ekraanil olevat nuppu „Kinnita“
 • Soovi korral printige välja kviitung

Kui paki peal on korrektne vöötkood, siis piisab peale teenuse „Paki tagastus“ valimist ka ainult vöötkoodi skaneerimisest.

Tagastamine SmartPOSTI pakiautomaadi kaudu

Lepingust taganemiseks tuleb Ostjal täita tagastusleht ning viia kaup kõikide markeeringutega originaalpakendis lähimasse SmartPOSTI pakiautomaati. SmartPOSTi poolt saadetud teatega saadetud personaalne uksekood kehtib neliteist (14) päeva alates paki välja võtmisest pakiautomaadist. Sama uksekoodi kasutades saab Ostja avada tagastuse sisestamiseks kapi ükskõik millises SmartPOSTi pakiautomaadis. Tagastatav kaup tuleb pakkida postipakendisse, st tootemüügipakendil ei tohi olla postikleepse ega –etikette.

5. Müüja vastutus ja vääramatu jőud

Juhul kui tellitud kaup on defektne või saatmise käigus rikutud, ostab Müüja kauba tagasi tema väärtuses, mis sisaldab kauba müügihinda ja saatmiskulu. Rikutud või defektsest kaubast teada saamisel peab Ostja teavitama Müüjat viivitamatult e-posti või telefoni teel. Märgates puudust kauba juures paki kättesaamisel, palume vormistada pretensioonid juba postkontoris. Ostjale e-poe poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat.

Müüja ei vastuta ostu-müügitehingu osalise vői täieliku mittetäitmise eest, kui selle on pőhjustanud vääramatu jőud.

6. Müüja õigus lepingust taganeda

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügitehingust taganeda, kui vastava kauba varud on ammendunud. Ostjat informeeritakse sellest esimesel võimalusel e-maili teel. Ostja poolt tasutud maksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, hiljemalt 14 päeva jooksul Ostja pangaarvele.

7. Toodete kvaliteet

Kõik pidupidu.ee E-poe keskkonnas müüdavad ühekordsed nõud ja söögiriistad on mõeldud toiduga kokku puutumiseks ning vastavad Euroopa Liidu poolt kehtestatud toiduga kokku puutuvatele materjalidele sätestatud nõuetele. Plastist joogitopsid on valmistatud polüpropeenist ning kannavad tähist (05, PP). Polüpropeen kannatab ka 120-140 kraadist kuumust ja seda võib panna mikrolaineahju. Papptaldrikud on lamineeritud läikiva pinnaga. Kõik tooted on läbinud ohutuse ja kvaliteedi testid. Toodetele on väljastatud vastavad sertifikaadid.

Kõik pidupidu.ee internetileheküljel asuvad toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Toodete värvus võib sõltuvalt teie arvuti kuvari seadetest paista tegelikkusest erinev.

Pidupidu.ee e-poe keskkonnas olevad hinnad ja tekstid võivad muutuda ette teatamiseta.

8. Privaatsus

Isikuandmed, mis on sisestatud pidupidu.ee lehele ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele. Andmeid kasutatakse pakkide saatmiseks ja klientidega suhtlemiseks. Andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, välja arvatud tellija poolt valitud saatmisviisi teostamiseks ja seaduses ette nähtud toiminguteks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel ligipääs isikuandmetele ja pangarekvisiitidele.