jalka pidu  

 

Dekoratsioonid ja tegevused

Korralda Maailmameistrivõistlused jalgpallis.

Pidu on parim pidada suvel õues või talvel spordisaalis. Selle peo korraldamiseks on vaja mängijaid, jalgpalli ja vile ning stopperiga kohtunikku.

Märgi maha sobiva suurusega jalgpalli väljaku ja väravate piirid. Suvel saad piirid ka värvidega murule joonistada. Siseruumides võid kasutada kollast teipi.

Joonistage sponsorite reklaamplakateid ning kinnitage need väljaku servadesse.

Katke peolaud kasutades jalgpalli teemalisi või värvilisi lauanõusid. Sünnipäevameeleolu aitavad luua õhupallid.

Meisterda igale lapsele särgile kleebitav number, või osta T-särke ja maali number ning nimi tekstiilivildikatega särgile.

Koosta meistrivõistlustel osalevate riikide nimekiri ja pane kirja milline riik millisega võistleb. Lõika välja või joonista igale riigile lipp. Osalevate riikide arv peab võrduma mängijate arvuga, nii et iga osaleja moodustab ühe riigi meeskonna. Kui mängijaid on palju, tee 2-3 liikmelised riikide meeskonnad. Võid otsida välja ka vastavate riikide hümnid, mida siis autasustamisel mängida.

Kirjuta väikestele paberitele meistrivõistlustel osalevate riikide nimed, igale paberile üks. Aseta iga paber ühe õhupalli sisse ning puhu õhupallid täis.

Iga mängija saab endale õhupalli, mille sees on paberileht riigi nimega. Mängija teeb palli katki ja saab teada, millise riigi meeskonda tema esindab. Iga mängija üksikuna moodustabki meeskonna ja esindab vastavalt loosiga saadud riiki.

Nüüd võivad meistrivõistlused alata. Riigid võistlevad omavahel. Võitjad pääsevad järgmisesse gruppi, poolfinaali ja lõpuks finaali. Riigid, kes parajasti ei võistle moodustavad publiku. Varu publikule piisavalt hot doge, pizzat, jooke ja peovilesid.

Kui 1, 2 ja 3 koht on selgitatud autasustage kõiki osalejaid ning sööge ära üks suur jalgpalli-teemaline tort.

« Tagasi