spa pidu Korralda tüdrukutele mõnus kodune SPA pidu. Selle peo juurde kuuluvad rahustavad ja hästi lõhnavad „ravi“protseduurid, tervislik toit ja värkelt pressitud mahladest valmistatud kokteilid ja peo lõpetuseks üks pidulik õhtusöök. SPA peo võid korraldada ka õhtul ning minna sujuvalt üle pidshaamapeoks. Vormista peokutsed SPA kinkekaartidena. Märgi sinna peo toimumise aeg ning koht ja RSVP. Kutsel palu külalistel riietuda jooga või vaba aja riietusse ning võtta pidulikumad riided kaasa.

 

Dekoratsioonid ja tegevused

SPA meeleolu aitab luua mahe valgus, lõhnaküünlad või viirukid ning taustaks mängiv rahustav muusika. Peo lahutamatuks osaks on veepudelid, puuviljamahla kokteilid ning tervislikud salatid ja näksimine. Kauta pastelsetes toonides laudlinu ja lauanõusid. Aseta riiulitele lõhnaseepide või väikeste kosmeetikapudelikestega täidetud korvikesi. Lauale sobib hästi veega täidetud klaasanum, mille põhja aseta kive ning veepinnale pane ujuma küünlad.

Otsige välja looduslikke retsepte käte ja näo hoolduseks, lisaks looduslikele vahenditele kasutage ainult lastele mõeldud kreeme ja õli vms. Varu piisaval hulgal väikeseid kausikesi ja anumaid, spaatleid ning looduslikku materjali segude valmistamiseks. Segage retseptide või oma loomingu järgi üheskoos kokku hästi lõhnavaid maske ning kreeme. Lase külalistel oma katsetusi käe nahal järele proovida või tehke üksteisele kätemassaashi.

 

Kui ruumi on vähe või ei ole ruumis võimalik kasutada voolavat vett võikski SPA protseduurid piirduda käte või jalgade hoolduse ning massashiga, millele järgneb küünte lakkimine ja kaunistamine. Varu lähedusse piisaval hulgal pehmeid rätikuid ja kosmeetilisi salvrätte. Kui tingimused võimaldavad saate segude valmistamisel kasutada ka shokolaadi, mett, meresoola jms.

 

Siis on aeg teha üksteisele make-up ning pidulikud soengud ning sättida ennast valmis pidusöögiks. Serveerige värsket salatit ja pizzat. Tordi asemele sobib hästi shokolaadifondüü tükeldatud puuviljade ja küpsistega.

Tänukingitusteks külalistele sobivad hästi väikesed seebid, küüneviilid, küünelakid, parfüümitestrid, juuksekaunistused jms.

« Tagasi