hannah montana pidu Hannah Montana on tüdruk nimega Miley Stewart, kes päeval käib usinasti koolis kuid õhtuti muutub popstaariks nimega Hannah Montana. Miley soovib, et teda koheldaks kui tavalist tüdrukut ning hoiab seetõttu oma staari staatust hoolega salajas. Hannah Montana pidu sobib kooliealistele.

 

Dekoratsioonid

Selle peoga sobib kõige paremini vaba õhkkond. Aseta põrandale patju või kott-toole, kus külalised saaksid istuda, muusikat kuulata või mõnd Hannah Montana sarja episoodi vaadata. Meisterda CD plaatidest kaunistusriba või riputa plaadid ükshaaval lae alla (hoia plaatide plastikümbrised alles, nendest saate üheskoos meisterdada vahvad pildiraamid).

Lisa ruumi mõned õhupallid ja kata laud Hannah Montana teemaliste lauanõudega. Aseta seinale Hannah Montana poster. Kuna tegemist on siiski popstaari peoga, valmista ette koht staaride pildistamiseks ning esinemiste korraldamiseks. Sobib ka punane vaip sisenemisel jm staari väärilised dekoratsioonid.

Omal kohal on karaoke või selle puudumisel CD või DVD plaadid Hannah Montana muusikaga, vaja läheb ka mõnda mikrofoni.

 

Tegevused ja mängud

Muutumismäng

Hannah Montana on stiilne ja moodne. Korraldage muutumismäng, tehke soenguid ja make-up. Palu külalistel võtta kaasa oma riideid ja ehteid, et ennast staariks muuta.

Kui straarirõivad seljas, soeng ja make up tehtud, järgneb loomulikult pildistamine. Iga külaline saab fotograafile poseerida. Kasuta digikaamerat ja prindi pildid peo käigus välja. Meisterdage piltidele ümber toredad raamid. Nii saab iga külaline endale mälestuseks oma meisterdatud temaatilise peokingi.

Hannah Montana show

Kui leiate võimaluse kasutada karaoke masinat Hannah Montana lauludega, siis korraldage suur show. Esinege korda mööda või gruppidena.

Kui karaoke võimalus puudub, pange mängima Hannah Montana CD ning laulge koos temaga või mõelge lauludele välja oma koreograafia.

Parim matkija

Pane mängima tuntud laul. Oluline on, et mängijad saaksid laulu sisust aru ja soovitavalt tunneksid laulusõnu. Väiksemate laste puhul valige eesti keelne lugu.

Üks mängijatest on esineja ja ülejäänud lauluvõistluse kohtunikud. Iga esineja saab (mängu)mikrofoni ja tema ülesandeks on lauljat matkida. Mängija liigutab laulusõnade saatel suud ja tantsib. Etteaste lõppedes hindavad kohtunikud tema esinemist ning annavad talle punkte. Valmista etteastete hindamiseks ette numbrikaardid 1-10. Mängige nii kaua, et iga mängija saab olla kohtunik ja esineja. Lõpuks liitke iga mängija punktid kokku ning autasustage lauljaid karikate, diplomite või muu sobivaga.

Pildiraami meisterdamine

Vaja läheb plastikust CD plaadi ümbriseid, kahte või kolme tooni värvilist või mustrilist paberit, kääre ja liimi, väikest fotot suuruses ca 6*7 cm.

  1. Eemalda plaadiümbrisest täielikult CD plaati paigal hoidev plastiksisu ja viska see minema.
  2. Eemalda CD plaadi ümbrisest pabersisu. Hoia see alles.
  3. Kasuta plaadiümbrisest välja võetud pabersisu ja lõika selle järgi välja sobivat tooni värvilisest paberist tükid, üks raami esikaane ja teine tagumise kaane jaoks. Pane tähele, plaadiümbrise esimene ja tagumine külg on erinevas mõõdus!
  4. Ava plaadiümbris ning aseta paberid avatud plaadiümbrisesse. Kasuta paberite plaadiümbrise külge kinnitamiseks liimi. CD plaadi sisemine pool on sinu fotoraami „näokülg“.
  5. Lõika teist värvi paberist välja kaks 8*9 cm suurust ruutu. Kirjuta ühele paberile oma soovi kohane tekst. Näiteks Mari sünnipäev, 12.juuni 2009.a. Võite tekstid ka arvutis valmis kirjutada ja välja printida või siis kasutada kirjutamiseks sädelevaid vildikaid. Kleebi tekstiga paber vasakul raami poolel oleva paberi keskele.
  6. Teine tühi paberileht kleebi parempoolse raami sees olevale paberile. Selle paberi peale kleebi nüüd foto. Tulemuseks on avatud fotoraam, mille vasakul küljel on tekst ja paremal foto.
  7. Kaunista pildiraami mõlemad pooled Hannah Montana kleepekatega.

Viktoriin

Populaarseim peomäng läbi aegade. Mõtle enne pidu välja umbes 10 Hannah Montana sarja või filmi teemalist küsimust. Peo käigus varusta iga mängija paberi ning kirjutusvahendiga ning mäng võibki alata. Autasusta parimaid vastajaid. Vahelduseks võid jaotada oma külalised gruppidesse ja korraldada meeskondliku viktoriini.

Mis on kadunud?

Aseta küpsetuspaberi suurusele alusele ehteid, huulepulki, juukseklambreid, plaate, fotosid või muid väiksemaid esemeid ja aksessuaare. Üks mängija läheb hetkeks teise ruumi, samal ajal võta aluselt üks või mitu eset ära ja kutsu mängija ruumi tagasi. Mängija peab ära arvama, mis ese on kadunud. Mängige nii mitu korda, et kõik mängijad saavad arvata.

Mis lugu mängib?

Mängimiseks on vaja CD mängijat ja plaati tuttavate lugudega. Mängi mõned sekundid tuntud muusikapala ja vaata, kes suudab kõige kiiremini laulu ära arvata. Võid jaotada külalised ka meeskondadeks ja lasta meeskondadel korda mööda arvata.

„ Kas uudist tead? “

Selle mängu mängimiseks on vaja vähemalt 6-7 inimest, aga mida rohkem mängijaid seda vahvam. Enne pidu otsi välja mõni uudis, mitte väga lühike infolõik, aga mitte ka ülipikk artikkel. Oluline on, et uudis sisaldaks palju fakte ja infot ning ei oleks väga lihtsalt meelde jääv.

Mängijad loosivad endale järjekorra numbri ja lähevad teise ruumi. Mängija nr üks tuleb ruumi ja loeb jutukese läbi. Siis siseneb mängija number kaks. Esimene mängija jutustab oma sõnadega teisele mängijale „uudise“ mida ta luges. Siis siseneb kolmas mängija. Nüüd jutustab mängija number kaks kolmandale mängijale, mida ta mängijalt nr üks kuulis. Mängija nr üks jääb ruumi kuulama, aga sekkuda ei tohi. Järgmisena siseneb mängija nr neli ja kolmas mängija jutustab omakorda temale uudisest mida ta kuulis. Mängija nr üks ja kaks jäävad ruumi kuulama, aga sekkuda ei tohi. Nii edastatakse uudist, kuniks mängijad otsa saavad. Viimane mängija jutustab oma kuuldud uudise kõigile edasi. Siis loeb mängija nr üks ette „päris uudise“. Kas sisu jäi samaks?

« Tagasi