filmipidu Kodune filmiõhtu on lihtne ja mõnus sünnipäeva teema, mis sobib kõigile kooliealistele, ei vaja suuri ruume ja ei tähenda ilmtingimata kolme-neljakohalise numbriga väljaminekut.

Filmiõhtu korraldamiseks on vaja ükskõik millist ruumi, kus on telekas ning piisavalt istumiskohti, plaadimängijat või arvutit ning projektorit ja loomulikult filmi ja head seltskonda filmi vaatamiseks.

Vastavalt valitud filmile, dekoratsioonidele ning peokohale saad muuta peo just sulle sobivaks.

Kui soovid teha filmiõhtust midagi erilist ning sul on võimalus rohkem kulutada, siis korralda pidulik galaõhtu. Palu külalistel riietuda pidulikult. Rendi mõneks tunniks limusiin, võta külalised kokku lepitud kohast peale, paluge limusiinil veidi ringi tiirutada ning saabuge seejärel peokohta.

Kui sulle selline uhkeldav luksuslikkus ei meeldi, laenuta mõni vana film ja tee hoopis retropidu või vahva Disney filmi õhtu. Võimalusi on palju.

Dekoratsioonid

Aseta seintele filmide ja näitlejate postereid, suurest kuldsest või kollasest paberist välja lõigatud tähti. Puhu täis hulgaliselt õhupalle ning aseta neid maha ja toolidele ning riputa seintele ja lakke. Ka filmideemalised bännerid lae alla riputamiseks on omal kohal.

Rulli toa või maja sissepääsu ette maha punane vaip ning tee igast saabuvast külalisest foto. Valmista enne pidu külalistele pääsmed, selleks valmista arvutis sobiv teks ning kujundus ning prindi pääsmed välja. Kleebi või prindi pääsmele filmiteemalisi pilte või kleepekaid. Riputa igale külalisele kaela erineva kirjaga pääse (näiteks VIP, press, sponsor või siis erinevate näitlejate nimed-pildid).

Kui saabute peokohta limusiiniga, palu kellelgi külaliste saabumist filmida või pildistada. Kui külalised saabuvad omal jalal, pildista ise igat külalist mõne posteri taustal või siis punasel vaibal.

Toit ja lauanõud

Aseta peoruumi laud, kata see teemakohase laudlina ning ühekordsete nõudega. Sobivad söögid filmipeole on pop-corn, pirukad, pitsa ning puuvilja ja juurvilja lõigud filmi vaatamise ajal näksimiseks ning tort peo lõpetuseks.

Pidulikul galaõhtul võib peoriiete säästmiseks ning piduliku meeleolu hoidmiseks hot-dogi ja pitsa asendada tikuvõileibade ning muude suupistetega.

Kui soovid korraldada kogu peo ühes võtmes, siis e-poest leiad mitmeid erinevaid filmi teemalisi peotarbeid: Wall-E, Barbie ja teemantloss, Autod, Printsesside ballTuhkatriinu.

« Tagasi